Герой 13-го туру Другої ліги Василь Луців: Перед ФК Хуст стоїть завдання фінішувати в топ-3

Фото ПФЛ

Він оформив хет-трик за 15 хвилин, досягнув показника вісім голів і три асисти в сезоні 2022/23 та виявився найбільш ефективним гравцем чергового туру Другої ліги. Звісно, журі не могло не звернути увагу на таке особисте досягнення гравця ФК Хуст.

Герой 13 туру Другої ліги, півзахисник Хуста Василь Луців поділився враженнями від перемоги над ФК Кремінь-2 (4:0). Відзначимо, що Василь у цій грі відзначився хет-триком.

‐   Подібні визнання важливі для кожного гравця і я не є виключенням, – сказав Василь Луців. – Ця нагорода засвідчує, що я на правильному шляху. Сподіваюся, що прогресуватиму від гри до гри.

‐  У випадку перемоги ви мали змогу підтягнутися до топ-5. Про недооцінку молоді із Кременчука навіть не йшлося?

‐  Команда виходить на кожну гру з думками про перемогу, про недооцінку ніколи не йдеться, з ким би ми не зустрічалися. Не розділяємо суперників на лідерів і аутсайдерів. Важливо демонструвати свій найкращий футбол і тоді все буде добре.

‐  Розуміли, що проти аутсайдера буде навіть складніше ніж проти лідера, адже доведеться протягом всього матчу методично розхитувати захист суперника?

‐  Нам потрібно було протягом всього матчу атакувати, тому налаштовувалися на це. Вважаю, що вдалося реалізувати всі свої напрацювання.

‐  Вже на другій хвилині з пенальті ваша команда відкрила рахунок у матчі. Після швидкого забитого мяча стало простіше?

‐  Вважаю, що цей гол дав нам ще більше впевненості в своїх силах . Ми почали спокійніше і більш розкуто працювати саме в атаці. Важливо було не зупинятися на досягнутому, а продовжувати гнути свою лінію.

‐  У першому таймі ви контролювали перебіг подій на полі, але збільшити перевагу не змогли. Погоджуєтеся, що над реалізацією ще варто попрацювати?

‐  В перерві Володимир Циткін акцентував увагу на реалізації. Моментів було достатньо, але не реалізували їх. Ми на тренуваннях приділяємо чимало уваги завершенню атак. У другій половині зустрічі важливо було холоднокровніше грати у заключній третині поля.

‐  На 54-й хвилині після передачі Миколи Пилипа ви влучно пробили у дальній кут. Це мяч став найбільш важливим у матчі, адже після цього молодий колектив поплив?

‐  Дійсно, цей гол став ключовим. Після цього ми зрозуміли, що перемогу не віддамо. Супернику вже було непросто, адже потрібно було розкриватися.

‐  Вже через дві хвилини ви підставили ногу після удару Приходька і пробили повз голкіпера. Гольове чуття допомогло вам у цьому епізоді?

‐  Зіграв як справжній нападник. Задоволений, що зміг відзначитися і допоміг команді збільшити свою перевагу. Сподіваюся, що забиватиму якомога більше у кожному турі.

‐  Хет-трик ви оформили після хорошої трьохходівки П.Луців – Павлич – В.Луців. Награєте такі комбінації на тренуваннях?

‐  На тренуваннях регулярно награємо такі комбінації. Добре, що в офіційних матчах напрацювання дають свої плоди. Ці три голи присвячую своїй сім’ї та своїй дівчині.

‐  У двох братів Луцівих 14 голів і 4 асисти на двох. Очікували на таку результативність перед сезоном?

‐  Ми багато працювали на зборах, але вважаємо, що це не наша межа. Ми можемо бути більш результативнішими і будемо працювати далі, щоб покращити наші показники.

‐  Розраховуєте поборотися з Загорульком і Сомовим за звання найкращого бомбардира Другої ліги?

‐  Звичайно, буду робити все для того, щоб поборотися за звання найкращого бомбардира Другої Ліги. Приємно, що маю змогу конкурувати з такими сильними футболістами. Це додає мені мотивації.

‐  На вашу думку, ФК Хуст за грою прогресує навесні? У яких компонентах додали?

‐  Звісно, на підготовчих зборах ми провели велику і складну роботу. Перемога над львівськими Карпатами та нічия проти Минаю, підтверджує правильність нашого шляху. Вважаю, що наша команда стала більше зіграною.

‐  У команди є амбіції та спроможність поборотися за топ-3?

‐  Головний тренер і президент поставили перед нами завдання фінішувати в трійці призерів. Зробимо все, що в наших силах.

‐  У наступному турі зіграєте проти Чайки. Які очікування від цього протистояння?

‐    Їдемо в гості до Чайки тільки з думками про перемогу. Гра буде важкою та дуже важливою. Сподіваюся, що зможемо порадувати вболівальників. Викладатимемося на всі 100% як завжди.

Хочу подякувати нашим воїнам, які дають нам можливість сьогодні грати у футбол. Дякую кожному захиснику та захисниці України, за те що бороните наш дім, нашу неньку. Слава Україні!