Козик – головний претендент на посаду куратора Комітету арбітрів УАФ замість Лучі – Вацко

Лучано Лучи, uaf.ua

Лучано Лучі, багаторічний голова Комітету арбітрів Української асоціації футболу (УАФ), залишить свою посаду, повідомляє журналіст Віктор Вацко. Головним претендентом на заміну йому вважається чинний футбольний суддя, екс-арбітр ФІФА Ярослав Козик.

Передбачається, що ці зміни відбудуться після зміни Андрія Павелка на посаді президента УАФ.

73-річний Лучі в українському футболі вже давно. У 2010 році його було призначено асистентом П’єрлуїджі Колліни, куратора суддівського корпусу Федерації футболу України. З червня 2016 року Лучі очолює Комітет арбітрів ФФУ/УАФ.

43-річний Козик судить матчі Української Прем’єр-ліги з 2010 року. 7 матчів УПЛ він відсудив у нинішньому сезоні, зокрема Динамо – Шахтар. З 2013 по 2021 уродженець міста Мукачево був арбітром ФІФА.

Нагадаємо, УПЛ вимагає від УАФ скликання позачергового звітно-виборчого Конгресу. Очікується, що на ньому має бути обраний новий президент УАФ замість Андрія Павелка, який перебуває під слідством.

ФК Чорноморець у своїй нещодавній заяві висловив сподівання, що вибори президента УАФ стануть справжнім каталізатором змін у роботі арбітрів.