Кривбас і Шахтар не виявили переможця у матчі з шістьма голами та трьома вилученнями

Фото — shakhtar.com

Кривбас і Шахтар у 4-му турі Української Прем’єр-ліги зіграли у результативну нічию – 3:3.

Чинний чемпіон слідом за Динамо драматично втратив очки у гольовій перестрілці на полі андердога.

Починалося все для Гірників прекрасно: голи Олексія Кащука та Дмитра Криськіва забезпечили комфортну перевагу до 18 хвилини. Але Кривбас швидко повернувся у гру – досвідчений Дмитро Хомченовський скористався пасом Івана Дібанго.

Під завісу тайму команди обмінялися голами. Спочатку Криськів зробив дубль, а потім Дібанго видав ще один асист – на Олега Кожушка. На 64-й хвилині рахунок став рівним – відзначився Данило Бескоровайний. Голів у матчі більше не було, на відміну від карток.

Обидва суперники догравали у неповних складах: спочатку поле достроково залишив Хомченовський, а потім йому компанію склав Артем Бондаренко. Для півзахисника Шахтаря це вже друга червона картка у новому сезоні. Більше того: у компенсований час дві жовті поспіль встиг отримати Дмитро Чигринський.

Нічия не дозволила жодному із суперників увійти до топ-3. Шахтар завершує тур на 4-му місці, Кривбас – на 6-му.

У наступному турі обидві команди зіграють у гостях: Гірники – з Колосом, криворіжці – проти Оболоні.

• УПЛ. 4-й тур.

Кривбас – Шахтар – 3:3 (2:3)

Голи: Хомченовський, 24, Кожушко, 44, Бескоровайний, 64 – Кащук, 8, Криськів, 18, 43

Вилучення: Хомченовський, 74 – Бондаренко, 85, Чигринський, 90+5