“Ми чітко усвідомлюємо, що завдяки вам можемо сьогодні виходити на поле”. Українські футболісти та тренери звернулися до фанатів

Сьогодні в Україні стартувала друга частина футбольного сезону-2022/2023. Сезону, який відбувається під час масштабної військової агресії росії проти нашої країни. Сезону, який знову йде без глядачів на трибунах з метою безпеки. Сезону, в якому новини про дії фанатів футбольних клубів надходять не зі стадіонів, а фронтів. А більшість ультрас усіх без винятку команд беруть участь у захисті України від вторгнення російських окупантів.

Читайте також: Українські ультрас створили фонд «Трибуна Героїв», який допомагатиме родинам загиблих фанатів

Перед початком другої частини чемпіонату відомі українські футболісти та тренери в рамках ініціативи «Трибуна Героїв» звернулися до футбольних фанів, подякувавши їм за самовідданість і патріотизм, а також запевнивши у своїй підтримці. Звернення до ультрас записали Володимир Єзереський, Роман Зозуля, Тарас Степаненко, Сергій Сидорчук, Руслан Ротань, Максим Імереков, Дмитро Хомченовський.

«Перед поверненням великого футболу на українські стадіони, я радий долучитися до цього звернення та повністю підтримую кожне слово. Складно переоцінити подвиг українських футбольних фанатів, які одними з перших стали на захист рідної землі, ще починаючи з 2014 року», – зазначив Володимир Єзереський.

“Саме тому я підтримував благодійний фонд “Трибуна Героїв” від самого початку його діяльності і продовжую говорити, що сьогодні футбольна сім’я має бути згуртована як ніколи. Настане час, і ми зможемо знову зустрітися на стадіонах нашої вільної Батьківщини, порадіємо гарній грі на полі та згадаємо всіх Героїв цієї війни».

Трибуна Героїв є унікальним благодійним фондом, створеним для системної фінансової підтримки сім’ям загиблих на війні футбольних фанатів з усієї України. Проект уже отримав підтримку від футболістів, клубів, федерацій та відомих особистостей

Зазначимо, що

що фінансову допомогу вже отримали 90 сімей футбольних фанатів з усієї України. Щомісячну допомогу отримують 83 сім’ї. Усього за період серпень 2022 року – січень 2023 року надано 6 210 000 грн фінансової допомоги сім’ям загиблих фанатів.

Нагадаємо, звільнений із полону російської федерації захисник «Азовсталі» Михайло Діанов передав фонду «Трибуна Героїв» 1 мільйон гривень. Український тренер Сергій Ребров вніс до благодійного фонду 100 тисяч гривень. Також до програми фонду приєднався Андрій Шевченко. Відомий український футболіст та наставник зробив внесок у розмірі 400 тисяч гривень.