Полісся здобуло вольову перемогу над Минаєм

Полесье — Минай. Фото — upl.ua

Полісся у вольовому стилі перемогло Минай у домашньому матчі 8-го туру Української Прем’єр-ліги – 2:1.

В середині першого тайму житомирська команда вийшла вперед, проте судді за допомогою VAR скасували гол Пилипа Будківського через офсайд.

Перед перервою відзначився Минай – результативний удар на рахунку Єгора Твердохліба. Полісся могло швидко відігратися, але Василь Грицук не реалізував пенальті.

У другій половині зустрічі команда Юрія Калітвінцева все ж зрівняла рахунок – Артем Смоляков скористався ефектною передачею Аріельсона. А на 83-й хвилині точний удар Еміля Мустафаєва приніс перемогу Поліссю.

Полісся з 15 очками посідає третє місце в УПЛ. Минай йде без перемог у чемпіонаті та з 3 очками в активі замикає турнірну таблицю.

27 вересня команди проведуть матчі 1/8 фіналу Кубку України. Полісся прийме СК Дніпро-1, а Минай зіграє проти Вікторії.