Президент ПФЛ Каденко: Підтверджено по 16 команд у Першій та Другій лігах

Александр Каденко, pfl.ua

Президент ПФЛ Олександр Каденко поділився думками щодо нового сезону в Першій та Другій лігах. Функціонер зазначив, що у чемпіонатах мають стартувати по 16 клубів.

“Сьогодні ми підготували формати змагань для клубів Першої та Другої ліг. Сьогодні вони будуть всім відправлені. У понеділок в нас планується нарада з клубами Першої та Другої ліг, і ми будемо визначатися з форматами змагань. Підготовлено три варіанти. Підтверджено по 16 команд у Першій та Другій лігах. Всі розуміють, що економічна ситуація погіршиться, а клуби виходитимуть з того, як фінансово вигідніше їм брати участь у змаганні”, – сказав Каденко.

“На сьогоднішній день ми маємо дві повноцінні ліги: Першу та Другу – по 16 команд у кожній. З кожним днем ​​ситуація може змінюватися, але якщо відбуватимуться кардинальні зміни, ми збиратимемося і прийматимемо відповідні рішення. Ми розглядаємо два варіанти: кінець серпня або початок вересня”.

Раніше Професійна футбольна ліга повідомила, що пом’якшить вимоги професійної атестації для клубів на наступний сезон. Також у ПФЛ оголосили, що деякі клуби не зможуть виступити у наступному розіграші змагань.

Сезон 2021/22 в українському футболі завершився достроково у зв’язку з повномасштабним російським вторгненням на територію країни, яке триває 115-й день.