Реал Мадрид здобув вольову перемогу над Реалом Сосьєдад і повернувся на вершину таблиці

Реал Мадрид — Реал Сосьедад. Фото — Getty Images

Реал Мадрид у битві двох учасників Ліги чемпіонів виявився сильнішим за Реал Сосьєдад у п’ятому турі іспанської Прімери – 2:1.

Перший тайм центрального поєдинку туру виграв андердог завдяки ранньому голу Андера Барренечеа.

Вже на перших секундах після перерви господарям удалося відігратися зусиллями Федеріко Вальверде. Наприкінці години гри Бланкос повели – свій шанс не пропустив віковий форвард Хоселу. Зазначимо автора обох гольових передач – лівого захисника Франа Гарсію.

Український голкіпер Реала Андрій Лунін, як і у двох попередніх матчах, просидів у запасі.

Завдяки цій перемозі Реал Мадрид обійшов Барселону і знову став одноосібним лідером Прімери із 15 очками.

20 вересня команда Карло Анчелотті прийме Уніон у Лізі чемпіонів. А через чотири дні її чекає дербі проти Атлетіко.