Реал на своєму полі обіграв Еспаньйол

Реал — Эспаньол. Фото — Getty Images

Реал на Сантьяго Бернабеу переміг Еспаньйол у матчі 25-го туру чемпіонату Іспанії – 3:1.

Гості вийшли вперед вже на 8-й хвилині зустрічі завдяки влучному удару екс-гравця Реала Хоселу. Бланкос відігралися у середині першого тайму зусиллями Вінісіуса Жуніора.

Перед перервою Реал повів у рахунку – Едер Мілітао замкнув подачу Орельєна Тчуамені. У компенсований час третій м’яч мадридців забив Марко Асенсіо.

Реал перервав триматчеву серію без перемог у всіх турнірах. Бланкос займають друге місце в Прімері, відстаючи від Барселони на шість очок. Еспаньйол залишився на 13-й позиції.

15 березня Реал прийме Ліверпуль у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Еспаньйол 18 березня зіграє з Сельтою в Прімері.