Рух та Бранн передали допомогу українським військовим

Фото — fcruhlviv.com

Рух та норвезький Бранн домовилися про співпрацю у спортивній сфері та допомогу українським військовим. Два клуби спільно з ГО “Самооборона Львівщини” передали для українських артилеристів понад 70 дронів, 8 автомобілів, акумулятори та різноманітне спорядження для фронту.

“Рух з початку повномасштабного вторгнення безперервно допомагає українським військовим, і ми раді, що до нашої ініціативи приєдналися норвезькі партнери. Приємно, що наша співпраця зародилася саме завдяки співпраці у допомозі ЗСУ. Паралельно ми плануємо розвивати нашу колаборацію і у спортивному напрямі”, – розповів генеральний директор Руху Ігор Дедишин.

“Серед фанатів футбольного клубу Бранн багато людей, які захотіли підтримати Україну. Потрібно разом боротися проти російських оккупантів і Норвегія готова допомагати в цьому. Сподіваюся, коли Україна переможе, ми зможемо зіграти проти Руху в Україну, щоб сюди приїхали норвезькі вболівальники”, – сказав член норвезького парламенту Петер Фреліх.

Рух посідає п’яте місце в УПЛ. Бранн займає другий рядок у норвезькому Елітсерієн.

Рано вранці 24 лютого 2022 року росія здійснила ракетний обстріл та авіабомбардування більшості українських міст, а потім розпочала повномасштабне військове вторгнення. Війна проти росії триває вже 631-й день.