Шахтар із голом Судакова розгромив Минай у шостому турі УПЛ

Минай — Шахтер, фото — upl.ua

Шахтар на виїзді розгромив Минай у матчі шостого туру Української Прем’єр-ліги – 4:1.

Гірники відкрили рахунок у першому таймі. З подачі Едуарда Козика гол забив Микола Матвієнко.

Після перерви другий м’яч Шахтаря забив Олексій Кащук, а через шість хвилин відзначився Георгій Судаков, який вийшов на заміну. Судаков забив свій перший м’яч з моменту повернення до ладу після апендициту.

Минай скоротив відставання завдяки голу Єгора Гунічева. Однак Шахтар повернув перевагу у три м’ячі, відзначився Богдан В’юнник, який раніше віддав дві результативні передачі.

Шахтар набрав 14 очок і продовжує лідирувати в УПЛ. Минай залишився на останньому місці з двома очками.

У наступному матчі Шахтар зіграє з Оболонню, а Минай зустрінеться з Олександрією. Базова дата сьомого туру УПЛ – 16 вересня.