Уболівальник ударив арбітра в живіт у матчі Руху U-19 зі Львовом U-19 (відео)

Рух U-19 — Львов U-19, фото — fcrukh.com

Уболівальник вдарив арбітра матчу Рух U-19 – Львів U-19 у матчі чемпіонату України серед юнацьких команд.

За рахунок 1:1 на 97-й хвилині матчу захисник Львова, намагаючись вибити м’яч, влучив собі в руку. Рефері Артем Очкуренко поставив пенальті. Тут же на поле вибіг уболівальник і вдарив арбітра. Стороння людина далі залишила поле, а суддя продовжив поєдинок. Максим Бойко реалізував пенальті та приніс Руху перемогу.

Зазначимо, що Львів вигравав після першого тайму поєдинку. Проте вже на 38-й хвилині номінальні гості залишились у меншості, другу жовту картку заробив Богдан Панчишин. А у другому таймі Руху вдалося забити двічі.

Рух U-19 лідирує у чемпіонаті юнацьких команд, випереджаючи Динамо на п’ять очок. Львів посідає десяте місце.