Вікторія обіграла Кремінь. Усі матчі 3-го туру Першої ліги

Фото — facebook.com/viktoriyafc

На сайті Sport Arena детальний розбір матчів третього туру Першої ліги ПФЛ України сезону 2023/24. Огляд оновлюється – ми постійно додаємо сюди звіти з матчів 3-го туру.

• П’ятниця, 11 серпня
ГРУПА Б
  • Кременчук

Кремінь відкриває сезон у Кременчуці. Два стартових матча команда провела в гостях – після обнадійливої нічиєї з Металургом (0:0), одним з фаворитів турніра, несподівано поступилася посередньому Діназу (1:2). Вікторія, що після вимушеної паузи повернулася на футбольну мапу країни, в новому сезоні також не перемагала: дві гри – дві нічиї. Одна з них, що цікаво, як і у Кременя, – з Металургом (1:1).

Ох і нудними видалися стартові 35 хвилин – ані гри, ані небезпечних моментів. За цей проміжок часу команди обмінялися двома ударами в площину, обидва не несли загрози для воротарів. У господарів здалеку стріляв Панчишин, гості відповіли ударом головою у виконанні Здирка.

Активізувалися Кремінь з Вікторією перед перервою. Й одразу це принесло свої результати. Правда, лише для сумчан. На 36-й хвилині Бичков промчався правим флангом, зробив навіс – Шаврін головою скикув м’яч на п’ятачок, а Чеглов, що залишився без опіки, забив в один дотик – 0:1.

Чеглов міг записати до свого активу ще й гольову передачу, якби Машталір з близької відстані замкнув його передачу. Інтригу в матчі зберіг Товкач, який завадив лівому крайку Вікторії проштовхнути м’яч до сітки.

Початок другого тайму, здавалося б, подарував надію прихильникам Кременя на сприятливий результат – пенальті у ворота Литвиненка. Та арбітр Кєвліч спочатку вказав на позначку, а потім… відмінив своє рішення. Бо Савіцький, якого не за правилами зупинив Сасовський, перебував у офсайді.

Вікторія не надто впевненими діями попереду засвідчила, що її цілком влаштовує мінімальна перевага. Збільшити її сумчани намагалися за рахунок дальньої артилерії. Здалеку били Шаврін, Покотилюк…

Команда Анатолія Безсмертного здобуває прем’єрну перемогу після дебюту в першій лізі. Для цього їй знадобилося три матчі. Справи Кременя погіршуються. Вже вісім ігор без перемог.

Man of the Match: Максим Чеглов (Вікторія).

Яскравих особистостей матч не подарував. Та відзначимо 70-го номера гостей, який записав до свого активу переможний гол і ще міг стати автором результативного асисту. Якби Машталір влучив у ворота.

Кремінь (Кременчук) – Вікторія (Суми) 0:1

Гол: Чеглов, 36

Кремінь (стартовий склад): Матус, Сидоренко, Дудник, Товкач, Костюк, Панчишин, Кіреєв, Галоян, Савіцький, Глоба, Вівдич. Запасні: Оксененко, Аркуша, Дихтярук, Касімов, Трофимюк, П’ятибрат, Жданович, Златьєв. Головний тренер: Роман Локтіонов.

Вікторія (стартовий склад): Литвиненко, Бичков, Сасовський, Нелін, Покотилюк, Долінський, Чеглов, Здирко, Машталір, Сахно, Шаврін. Запасні: Шеліхов, Курелєх, Ульянов, Шпирьонок, Галенко, Байдал, Євпак, Мишенко. Головний тренер: Анатолій Безсмертний.

Кременчук. Стадіон “Кремінь-Арена. 12:00

Арбітр: Єгор Кєвліч (Кропивницький)