Циганков: Ми навчаємось на наших помилках і тримаємось разом

Виктор Цыганков, фото — Getty Images

Український вінгер Жирони Віктор Циганков підтримав свого партнера по команді Віктора Кастельяноса, який втратив гольовий момент у матчі з Барселоною (0:0).

“Я побачив багато ненависті на адресу мого брата і я дуже розчарований. Таті – перший, хто бажає команді тільки кращого і я на 100% впевнений, що він принесе клубу значно більше. Ми всі вчимося на своїх помилках, але продовжуємо триматися разом”, – написав українець у сторіс.

У другому таймі каталонського дербі Кастельянос та Циганков вийшли 2 в 1 на ворота Барселони. Проте форвард Жирони замість пасу на вільного українця вирішив пробити сам і не влучив у ворота.

Циганков вийшов у стартовому складі Біло-червоних та зіграв до 71-ї хвилини, після чого його змінив Родріго Рікельме. Українець провів за Жирону дев’ять поєдинків, у яких забив 3 голи та віддав 3 результативні передачі.

Команда Циганкова займає 11-е місце у Ла Лізі, набравши 35 очок. У наступному матчі 16 квітня Жирона прийме Ельче.