Калитвинцев: Набрати очки було б добре, але головне – чоловічий характер нашої команди

Юрий Калитвинцев, uafc.org.ua

Головний тренер Полісся Юрій Калитвинцев поділився враженнями від матчу 2-го туру української Прем’єр-ліги, в якому його команда драматично поступилася Дніпру-1.

“Враження від матчу? Цікава гра для вболівальників, у першу чергу для вболівальників «Дніпра-1». Звісно, що тяжко грати у меншості майже весь матч, але мені сподобалося, як наша команда дисципліновано діяла в обороні. В атаці у нас був план на швидких контратаках спіймати захист суперника – передумови для голів були, а от реалізації не було”.

“Загалом, я би цей матч для нашої команди відзначив позитивно. Звісно, що одне очко у цьому матчі було б гарно, але найголовніше – це чоловічий характер нашої команди. Працюємо далі. Але повторюся, головне, що мені сподобалося, як дисципліновано і по-чоловічому грала наша команда”.

Нагадаємо, Полісся поступилося Дніпру-1 (1:2), з 20-ї хвилини граючи у меншості та пропустивши вирішальний гол у компенсований до другого тайму час.

Полісся після двох турів має у своєму активі три очки. У наступному турі чемпіонату України підопічні Калитвинцева зіграють із Рухом 12 серпня.