Верес і тернопільська Нива зіграли внічию у спарингу. Матч був завершений достроково через повітряну тривогу

Верес — Нива Тернополь. Фото — nkveres.com

Верес і Нива Тернопіль зіграли внічию у контрольному матчі в рамках підготовки до нового сезону.

Спаринг було достроково завершено на 85-й хвилині через повітряну тривогу в Україні. Команди пішли з поля без забитих м’ячів – 0:0.

Це був другий товариський матч Вереса на літніх зборах. Раніше команда Сергія Лавріненка перемогла Металіст 1925 (1:0). 17 липня червоно-чорні у Львові зіграють із Карпатами.

Верес розпочне новий сезон УПЛ матчем із Поліссям 28 липня. Нива Тернопіль зіграє із Буковиною на старті Першої ліги.

• Контрольний матч

Верес – Нива Тернопіль – 0:0, матч завершено достроково на 85-й хвилині

Верес (1-й тайм): Когут, Балан, гравець на перегляді, Курко, Гагун, Кучеров, Кухарук, Блізніченко, Дахновський, гравець на перегляді, Гайдучик. 2-й тайм: Паст, Шевченко, Вовченко, Балан, В. Шарай, С. Шарай, М. Шестаков, Марусич, троє гравців на перегляді

Нива Тернопіль (стартовий склад): Механів, Демчук, Зінь, Соколов, Давидов, Проців, Гатала, Танчак, Різник, Бороденко, Дорошенко. На заміну виходили: Жупанський, Шкіндер, Слива, Вольський, Мудрий, Волохатий, Малащук, Хруставка, Галадей, Бей